Nagrody i wyróżnienia

Pegaz Biznesu 2018

Towarzystwa Biznesowe S.A.

Nagroda Polski Przedsiębiorca 2017

„Gazety Polskiej Codziennie”

http://www.smith.pl/artykuly/nagroda-polski-przedsiebiorca-2017-gazety-polskiej-codziennie

Krakowski Teatr Komedia stał się PIERWSZYM TEATREM W POLSCE nagrodzonym tytułem Laureata w Konkursie TERAZ POLSKA - a to była już XXVII edycja! Uroczysta Gala odbyła się w dniu 29.05.2017 w Teatrze Wielkim w Warszawie!! 😉🔜

XXVII Gala TERAZ POLSKA 2017 - reportaż. O Krakowskim Teatrze Komedia od min. 5.11.

Tak wyglądała konferencja prasowa (informacja o Krakowskim Teatrze Komedia od min. 11.50) oraz Gala TERAZ POLSKA (wręczenie Nagrody dla Krakowskiego Teatru Komedia od min. 44.44)

Zobacz nagrania

Zapraszamy do zapoznania się z naszym występem w HALO POLONIA. Atmosfera była podniosła m.in. ze względu na fakt oficjalnego dedykowania naszej Nagrody TERAZ POLSKA ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego - Ambasadora Krakowskiego Teatru Komedia.

Zobacz program

„Sukces 2016 Warmii i Mazur”
Za organizację Mazurskiego Rejsu Komediowego 2016 Krakowski Teatr Komedia został uhonorowany statuetką „Sukces 2016 Warmii i Mazur”. Cieszymy się, że organizacja 20 spektakli teatralnych w letniej edycji na Żaglowcu Chopin i w najpiękniejszych hotelach położonych nad Wielkimi Jeziorami Mazurskimi została dostrzeżona!

„Optymistyczne miejsce 2016”
Podczas Światowego Dnia Optymizmu Krakowski Teatr Komedia stał się posiadaczem tytułu „Optymistyczne Miejsce 2016”. Od tej pory gdzie się pojawimy tam będzie optymistycznie!

Skip to content