O spółce

Spółka jest jak dziecko. Dbamy o jego rozwój

Nasza misja:

„Dedykować kunszt teatru biznesowi i wymagającym Widzom.”

Zarząd Spółki:

Anna Stasiak- Apelska

Anna Stasiak- Apelska

Prezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Prawa uczelni im. Ryszarda Łazarskiego, Doktorantka Polskiej Akademii Nauk. Artystyczna dusza, twardo stąpająca po ziemi, z pozytywnym nastawieniem do świata. Otwarta na sprawy innych, odpowiedzialna optymistka, z apetytem na życie. W wolnych chwilach podróżuje oraz uprawia narciarstwo. W Krakowskim Teatrze Komedia odpowiada za zagadnienia prawne i finansowe.
asa@krakowski-teatr-komedia.pl

Jan Jakub Należyty

Jan Jakub Należyty

Wiceprezes Zarządu

Aktor estrady, literat autor kilkunastu komedii teatralnych i tekstów piosenek dla najwybitniejszych polskich artystów, autor książek dla dzieci i nauczycieli. Piosenkarz. Laureat Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Miłośnik i wykonawca piosenek francuskich. Na estradzie i na scenie od 16 roku życia. Mieszka na wsi. Pasjonat małych traktorów. W Krakowskim Teatrze Komedia odpowiada za repertuar i artystyczną realizację projektów.
jjn@krakowski-teatr-komedia.pl

Mariusz Stasiak – Apelski

Mariusz Stasiak – Apelski

Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Zarządzania UW, SGH oraz programu Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada 25 letnie doświadczenie w zarządzaniu polskimi oraz międzynarodowymi firmami. Stanowczy i zdecydowany biznesmen. Orędownik maksymy: „Teatr dla biznesu – biznes dla teatru.” Pasjonat motocykli Harley-Davidson, zagorzały globtroter, miłośnik Mazur. W Krakowskim Teatrze Komedia odpowiedzialny za strategiczne projekty i relacje ze światem biznesu.
msa@krakowski-teatr-komedia.pl

Skip to content